1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 34
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mąż jest chory ,guz jelita grubego.
Lena W.

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 61351

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-02-08, 18:31   Temat: Mąż jest chory ,guz jelita grubego.
Mario,bardzo Ciebie przepraszam ze nie napisalam kondolencji.
Nie mialam dostepu do hasla. W Gdansku forum loguje automatycznie,dlatego zapomnialam go.
Przyjmij spoznione wyrazy wspolczucia.
Jak sie czujesz? Napisz troche.
  Temat: Mąż jest chory ,guz jelita grubego.
Lena W.

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 61351

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-12-14, 20:12   Temat: Mąż jest chory ,guz jelita grubego.
Co tu mowic,smutne dni,a Święta...
  Temat: Mąż jest chory ,guz jelita grubego.
Lena W.

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 61351

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-12-07, 20:58   Temat: Mąż jest chory ,guz jelita grubego.
miodzio80 napisał/a:
nie raz w myślach pojawiała się prośba ,żeby skończyły się te jego cierpienia a jednak mimo to gdy odszedł fakt ,że już nic go nie boli nie jest wystarczającym pocieszeniem niestety nie przeskoczymy tych chwil i każdy z nas musi je przejść po swojemu...
podpisuje sie pod tymi slowami.
Jestesmy tu wszystcy. Trzymaj sie.
  Temat: Mąż jest chory ,guz jelita grubego.
Lena W.

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 61351

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-12-05, 11:31   Temat: Mąż jest chory ,guz jelita grubego.
Myślę i pamiętam o Tobie również
  Temat: Mąż jest chory ,guz jelita grubego.
Lena W.

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 61351

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-11-24, 20:09   Temat: Mąż jest chory ,guz jelita grubego.
Mario,moj maz tez spal ostatnie dni przed odejsciem,trzymaj sie kochana
  Temat: Mąż jest chory ,guz jelita grubego.
Lena W.

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 61351

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-11-22, 08:41   Temat: Mąż jest chory ,guz jelita grubego.
Mario! Jestem z Tobą wirtualne. Skorzystaj z pomocy stacjonarnego hospicium. Wiem jak to jest zostac bez pomocy. Wiem jak to jest nie moc zmienic pampersa. Wiem jakie są skutki tego zmęczenia. Pomysl o sobie trochę. Ściskam |przytula|
  Temat: Mąż jest chory ,guz jelita grubego.
Lena W.

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 61351

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-11-18, 10:24   Temat: Mąż jest chory ,guz jelita grubego.
Dziewczyny,tutaj raczej nie stan fizyczny gra role w tym dbaniu o siebie lecz psychiczny. Psychika osob walczących o zycie bliskich jest w tym okresie tak poszarpana ze ciało przestaje nas sluchac i,przepraszam ze uzyje tego slowa"wylażą" pozniej z nas dotąd ukrywane choroby. Ten stres,skomulowany w okresie kiedy jestesmy zmobilizowani na walkę i tak da o sobie znac. Wczesniej lub pozniej doswiadczymy jego skutki. Mi to odbiło się wylewem, chwala Bogu, tylko w nodze. Człowiek nie jest z żelaza choc i ono jest poddane korozji. Wiec "rekonwalescencja" nasza chyba bedzie trwala bardzo dlugo.
  Temat: Mąż jest chory ,guz jelita grubego.
Lena W.

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 61351

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-11-15, 15:36   Temat: Mąż jest chory ,guz jelita grubego.
momus7 napisał/a:
podałam morfinę i dostałam całusa.
wspominam jak mąż dziękował mi za spacer na wózku :cry: Trzymajcie się.
  Temat: Mąż jest chory ,guz jelita grubego.
Lena W.

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 61351

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-11-14, 09:51   Temat: Mąż jest chory ,guz jelita grubego.
Mario,co u Was?
  Temat: Mąż jest chory ,guz jelita grubego.
Lena W.

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 61351

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-11-11, 10:38   Temat: Mąż jest chory ,guz jelita grubego.
momus7 napisał/a:
był moment że rozpatrywano przewiezienie męża do szpitala ,na chirurgię.
w związku z czym? Coś przegapiłam?
  Temat: Mąż jest chory ,guz jelita grubego.
Lena W.

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 61351

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-11-08, 14:05   Temat: Mąż jest chory ,guz jelita grubego.
momus7, Twoje podejscie do tego wszystkiego jest godne podziwu,naprawde. Mi tam zadna medytacja nie pomogla. Cierpliwosci i duuuuuuuuzo sily Ci zycze!
  Temat: Mąż jest chory ,guz jelita grubego.
Lena W.

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 61351

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-11-06, 18:58   Temat: Mąż jest chory ,guz jelita grubego.
Kasiu,nie wiem jak to co powiem odbierze Maria. Tak,wiem. I te zwidy...jacys ludzie w pokoju,i chyba to nie do Ciebie Momus bylo powiedziane
Cytat:
Walnełaś mnie w głowę

Mozecie ze mnie sie smiac lub nie. Wiem,poprostu wiem ze umierajacy wiedzi cos czego my nie widzimy.
  Temat: Mąż jest chory ,guz jelita grubego.
Lena W.

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 61351

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-11-06, 16:30   Temat: Mąż jest chory ,guz jelita grubego.
momus7 napisał/a:
jacyś ludzie chodzący po mieszkaniu.....

też było u nas,czyli u męża,mam swoją teorię na to,tylko co to Tobie da? Czemu nie przepisano mężowi mocniejszych środków uspokajających? Powtarzam się.
  Temat: Mąż jest chory ,guz jelita grubego.
Lena W.

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 61351

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-11-06, 14:11   Temat: Mąż jest chory ,guz jelita grubego.
momus7 napisał/a:
Dziwna sprawa jak dzwonię do hospicjum spotykam mur obojetności.

też nie rozumiem jak można byc obojętnym w stosunku do tak chorych i ich bliskich,jak pisałam w moim poście najpierw poszlam do jednego hospicium i kazali mi czekac na wizytę lekarza aż dwa tygodnie. Jak bym tak zrobiła to mąż mój zmarł w bólu. Dzięki ordynatorowi pogotowia ze Szpitala Marynarki Wojennej w Gdansku małam załatwiony inny hospicium. Naprawde dużo pomogł mi Pan doktór i pielegniarka. Nie wyobrażam pozostawienia męża bez fachowej opieki. Mario,wiez ich ochrzan,co? Z niemocy bym tak zrobila. Czy berzesz cos na uspokojenie? Przeciez nerwy Twoje są skołotane i nieprzespane nocy...
  Temat: Mąż jest chory ,guz jelita grubego.
Lena W.

Odpowiedzi: 211
Wyświetleń: 61351

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-11-05, 16:55   Temat: Mąż jest chory ,guz jelita grubego.
Momus.
No to masz podobnie jak ja. Tylko ze do mnie przyszla DSS (dziekowac Bogu ze jestesmy z tego samego miasta i dzielnicy nasze sa b.blisko),no i na zmiane mialam dwie kolezanki,ktore specialnie przyjechaly do mnie aby pomoc. Nie byly od samego poczatku,tylko pod koniec.A i tak to duzo mi dalo. Sama chyba bym zwariowala. Tak wiec rozumiem Ciebie,Mario. Oj,jak ja to rozumiem. Brrrr,wpomnienia mnie nachodza. Pisz,jakby cos sie dzialo,jestem tu.
Nie rozumiem tylko czemu lekarz nie wypisal mocniejszych srodkow uspokajających?
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group